CMS platvormide kasutamine (Magento, WordPress, Joomla!, Drupal jne. )

Web-saidi (kodulehe) loomiseks kasutatakse erinevaid programmeerimiskeeli ja platvorme (CMS – Content Management System – süsteem sisu ühise loomise, redigeerimise ja juhtimisprotsessi organiseerimise tagamiseks, frameworks —suure tarkvaraprojekti erinevate komponentide väljatöötamist ning ühendamist lihtsustavad tööriistad).

Kasutame erinevaid meetodeid ja vahendeid püstitatud ülesande täitmiseks. Kuid on olemas kolm peamist CMS-i, mida rakendame web-saitide loomisel, need on levinumad WordPress, Joomla ja Magento platvormid.

CMS WordPress — sobib väga hästi blogimiseks, ajalehtede ja ajakirjade, muude perioodikaväljaannete jaoks, on lihtne tehnilise toe poolest ja hästi häälestatav süsteem.

CMS Joomla — soovitame mitmeotstarbelistele suure infomahuga ning märkimisväärse trafiku määraga projektidele – suure hinnangu ja arvestuse kriteeriumiga, kuid seejuures on see sama lihtne ja mugav tehnilise toe poolest.

CMS Magento sobib suurepäraselt e-poodidele ning võimaldad kõrgetasemelist häälestust ja funktsionaalsust. Tagatakse e-poodide häälestamise paindlikkus vastavalt nende ärihuvidele, selliste valikute võimaldamist, nagu mitme kaupluse juhtimine, optimeerimine otsingusüsteemide jaoks, aruannete loomine, mobiilne müük, marketing jne.

Juhul kui Teil pole valmis tehnilist ülesannet, pakume Teile ise sobiva lahenduse ja vajaliku CMS-i ning valmistame kõik ette püstitatud ülesande realiseerimiseks. Veelgi enam, kui Teil on olemas kogu vajalik info (vajalikud moodulid, pluginad,laiendused, CMS versioonid jne.), siis piisab Teil vaid ära tuua kogu eelpool nimetatud info küsimustiku täitmisel.

Seejuures garanteerime, et saame pakkuda Teile turu parimaid hindasid sellist laadi projektide jaoks!

Veebiinterfeissi kasutamine kaasaegsete arvestussüsteemide jaoks

Portaal – on iseseisev sait ja võib saada hästi toimivaks virtuaalseks organisatsiooniks, mis aitab väljuda rahvusvahelistele turgudele, suhelda klientide, tarnijate ning äripartneritega Interneti kaudu. Tähtis on see, et luues portaali, saate kokkuhoida ka kulusid – äri tegemine internetis ei nõua ju suuri ressursse. Veebiportaali optimaalne jaotamine kliendi-, partneri- ja sisetsooniks, tehnoloogiliseks ja majanduslikuks osaks, tekitab Teile mugava keskkonna kõigi äriprotsessist osavõtvate spetsialistide tööks.

Interneti infosüsteemide kasutamisel, eriti logistika valdkondades, tekib sageli probleem andmete importimisel töötlemiseks ja edaspidiseks analüüsiks kontori tarkvararakendustes.

Veebiteenuse paigaldamine otse kliendi infosüsteemile, eriti juhul, kui seda kasutatakse operatiivses töös, annab vaieldamatu eelise – andmed satuvad otse ettevõtte infosüsteemi reaalaja režiimis, ilma täiendava ajakuluta, välja arvatud andmete käsitsi juhitavad impordi-ekspordi režiimid ning selle tulemusel “inimlik faktor”, või siis sünkroniseerimise reglemendi režiimid, mis ei anna erinevate infosüsteemide seisundi 100-protsendilist sünkroniseerimist ühel ajamomendil.

ASP.NET – see on tehnoloogia veebi rakenduste väljatöötamiseks, mis on ehitatud üles .NET kohale ja mis võimaldab väljatöötamisel kasutada laialdasel arvul valmis klasse. Suur võimaluste valik ja mugav mastaapsuse ulatus muudab .NET platvormi väga sobivaks suurte keeruliste projektide jaoks (jaotatud korporatiivrakendused). On olemas mitu tehnoloogiat rikastavat framework´i, sellised nagu ASP.NET MVC, ASP.NET AJAX, ASP.NET WebForms ja WebMatrix, VB.NET. Andmebaasi MS SQL ja universaalse integratsiooniplatvormi kooskasutus võimaldab ülesehitada mistahes mastaabis korporatiivseid juhtimissüsteeme suurema andmetöötluse mahuga.

Oleme valmis Teie infosüsteemide jaoks välja töötama sobiva veebiinterfeissi, olenemata keerukusastmest, ning paigutama Teie äriprotsessi loogika veebiinterfeissi, kasutades kvaliteetset ning unikaalset veebi disaini, millele on tagatud ligipääs igast arvutist, ilma töökohtade arvu piiranguta, 24 tundi ööpäevas 7 päeva nädalas.

Põhjalikumat infot lahenduste alal leiate http://www.net-working.ee.